baramundi software | 6 kwietnia 2017, 12:32

baramundi software AG rozbudowuje pośredni kanał dystrybucji w Polsce

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

W ostatnich latach firma baramundi software AG ugruntowała na polskim rynku pozycję jednego z wiodących producentów rozwiązań do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi. Od początku 2017 roku za dystrybucję pośrednią w Polsce odpowiada Christian Kaufmann, International Partner Manager w baramundi software AG. Jako doświadczony ekspert w zakresie dystrybucji będzie on nie tylko wspierał już istniejące partnerstwa na polskim rynku, lecz także próbował pozyskać nowych partnerów.

 

Christian Kaufmann pracuje w baramundi software AG od początku 2015 roku. Do zakresu jego obowiązków należy stworzenie i rozbudowanie międzynarodowej sieci partnerskiej oraz rozwijanie trwałych relacji handlowych z partnerami dystrybucyjnymi.

 

- Polska stanowi dla nas jeden z najważniejszych rynków międzynarodowych. Nawiązaliśmy już udaną współpracę z takimi partnerami, jak GRUPA MARCOVA POLSKA Office sp. z o.o. sp. k. i Fast IT Sp. z o.o. Za cel wyznaczyliśmy sobie dalszy wzrost na polskim rynku oraz umocnienie na nim naszej pozycji. Z tego powodu pragniemy rozbudowywać naszą sieć partnerów dystrybucyjnych i poszerzyć ją o nowe firmy, które zajmą się sprzedażą naszego rozwiązania do ujednoliconego zarządzania urządzeniami końcowymi, baramundi Management Suite - mówi Christian Kaufmann.