X-KOM.PL | 19 maja 2017, 09:26

x-kom prezentuje nowe ceny smartfonów Xiaomi

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Firma Xiaomi udowodniła, że funkcjonalne, wydajne i solidnie wykonane smartfony nie muszą być drogie. Ale teraz wybrane smartfony Xiaomi dostępne są w nowych, obniżonych cenach, stanowiąc ciekawą alternatywę dla gigantów branży GSM. Oferta promocyjna dostępna jest w sklepie x-kom, w którym zadebiutowała ostatnio nowa wersja Xiaomi Redmi 4X w kolorze złotym.

Smartfony Xiaomi nawet 200 zł taniej

Obniżone ceny dotyczą wybranych modeli Xiaomi, a konkretnie Redmi Note 4, Redmi 4X oraz Redmi 4A 32 GB. Wartość rabatu zależy oczywiście od konkretnego smartfona, ale dzięki zniżkom można oszczędzić nawet 200 zł.

 

Xiaomi Redmi Note 4 już za 1099 zł

Wykonanie modelu Redmi Note 4 zasługuje na najwyższy podziw. Obudowa smartfona jest smukła, a na dodatek idealnie gładka. Wszystkie elementy, w tym obiektyw aparatu, nie wystają poza aluminiowy panel tylny. Na froncie Xiaomi Redmi Note 4 mieści się z kolei szkło 2.5D, przykrywając ekran 5,5” Full HD. Do jego zalet zalicza się między innymi wysoka jasność, zagęszczenie pikseli 403 ppi oraz wierne odwzorowanie kolorów.

Redmi Note 4 może się także pochwalić ponadprzeciętną wytrzymałością. Bateria 4100 mAh z łatwością wytrzymuje wielogodzinne rozmowy, filmowe maratony, surfowanie w sieci, rozrywkę z grami oraz pracę z aplikacjami. Płynne funkcjonowanie zapewnia 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 625, przy aktywnym wsparciu 3 GB pamięci RAM.

Smartfon Xiaomi Note 4 posiada również bardzo dobry aparat. Matryca 13 Mpix CMOS otrzymała obiektyw f/2.0 i szybki autofocus, ustawiając ostrość w ułamku sekundy przy zachowaniu naturalnych kolorów. Nawet wtedy, gdy podczas ujęcia światło nie jest idealne. Oprócz tego liczne tryby fotograficzne dostarczają szeroki wachlarz fotograficznych możliwości. Cena tego smartfona wynosi obecnie 1099 zł.

Poznaj Xiaomi Redmi Note 4

  

Xiaomi Redmi 4X tylko 899 zł

Model Redmi 4X zaskakuje wyglądem ekranu blokady, który zmienia się dynamicznie. Smartfon wyświetla kadry pochodzą od takich gigantów fotografii, jak National Geographic, Reuters, FHM, czy Associated Press wyświetlając inspirujące obrazy. Aby przejść do menu warto użyć skanera linii papilarnych. Chwilę później można korzystać z pamięci 32 GB, jak również mocy podzespołów.

Redmi 4X zawdzięcza swą moc 8-rdzeniowej jednostce Snapdragon 435 i 3 GB RAM. Aplikacje działają płynnie, uruchamiają się szybko, a przełączanie się pomiędzy nimi nie sprawia najmniejszych trudności. Energię dostarcza bateria 4100 mAh, wytrzymując do dwóch dni intensywnej pracy albo do 18 dni w trybie czuwania. Xiaomi Redmi 4X teraz w x-kom tylko 899 zł.

W sklepie x-kom Xiaomi Redmi 4X dostępny jest również w wersji złotej. Zamówienia na ten kolor można składać do 25 maja 2017. Tego dnia rozpocznie się wysyłka smartfonów.

Poznaj Xiaomi Redmi 4X złoty i Redmi 4X czarny

 

Xiaomi Redmi 4A 32 GB za jedyne 599 zł

W tej kwocie otrzymujemy gustowny, a zarazem dokładnie wykonany smartfon z aparatem 13 Mpix, wzbogaconym o autofocus z detekcją fazy. Olbrzymią przestrzeń na zdjęcia zapewniają 32 GB pamięci, ale można ją rozbudować o kolejne 128 GB przy pomocy karty microSD.

Nad sprawną obsługę popularnych aplikacji czuwa 64-bitowy procesor Snapdragon 452 oraz 2 GB pamięci RAM. W Redmi 4A mieści się też bateria 3120 mAh, która na jednym ładowaniu wytrzyma nawet do 7 dni.

Poznaj Xiaomi Redmi 4A 32GB ciemnoszary i Redmi 4A 32 GB złoty

 

Zobacz promocyjne smartfony Xiaomi dostępne w sklepie x-kom