RazerPR | 19 maja 2017, 11:14

Współpraca Razer i Bungie - linia sprzętu dedykowana Destiny 2

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją PCLab.pl czy Grupą Onet.pl SA. Redakcja PCLab.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższej publikacji.

Razer - wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, oraz Bungie, jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów gier wideo, poinformowały dzisiaj o podjęciu współpracy przy nadchodzącym tytule Destiny 2, którego światowym wydawcą i dystrybutorem jest Activision.

Aby uświetnić zbliżającą się premierę gry  na PlayStation 4, Xbox One i PC, Razerwprowadzi na rynek linię produktów nawiązujących do Destiny 2.

Wśród przygotowywanych akcesoriów znajdą się: Razer DeathAdder Elite – najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja sztandarowej myszy Razer Deathadder; Razer Ornata Chroma – klawiatura łącząca pełne poczucie kontroli, znanym z klawiatur mechanicznych, z komfortem pracy kojarzonym z urządzeniami wyposażonymi w technologię membranową; Razer ManO’War Tournament Edition - multi-platformowy headset audio zaprojektowany dla najwyższego poczucia komfortu, oraz Razer Goliathus Speed, wyznaczająca standardy rynku gamingowa podkładka pod myszkę.„Współpraca z Razer w celu dostarczenia linii produktów premium, którą pokochają fani Destiny 2 i wszelkich strzelanin, to dla nas bardzo ekscytujące wydarzenie.” - powiedział Jim McQuillan, Dyrektor Kreatywny działu Brand & Marketing w Bungie. „Zespół pracujący nad nią wpadł na wiele fantastycznych pomysłów pozwalających powiązać świat i projekt graficzny Destiny z najwyższej klasy sprzętem Razera. Gracze otrzymają naprawdę wiele nowych możliwości dostosowania doznań z rozgrywki w Destiny 2 do własnych preferencji.”

Zapowiedziana w tym roku gra Destiny 2 stanowić będzie kontynuację Destiny, który zanotował największy rekord dla premiery nowej serii gier wideo.

„To gra, na którą z zapartym tchem czeka jedna z największych i najbardziej oddanych grup fanów oraz cała wielka społeczność graczy PC, która od dawna tęskniła za możliwością gry w Destiny na własnej platformie.” - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Innowacyjność i głębia serii Destiny robią niesamowite wrażenie. To dla nas zaszczyt, że możemy pracować z jednymi z najlepszych twórców gier wideo i wspierać premierę ich dzieła na komputery PC”.

Dedykowana grze linia sprzętu Razer dostępna będzie już we wrześniu.

Dostępność:
Razerzone.com – wrzesień 2017
Sklepy – wrzesień 2017